Darowizna lub oferta sprzętu medycznego

Nasza fundacja zajmuje się również finansowaniem sprzętu medycznego dla placówek medycznych, których główną dziedziną jest ochrona zdrowia i życia dzieci. Do sprzętu medycznego zalicza się urządzenia do diagnozowania, monitorowania stanu zdrowia oraz do leczenia.

Zdajemy sobie sprawę jak ogromny jest koszt sprzętu medycznego. W związku z powyższym są braki sprzętu do diagnostyki i ochrony zdrowia dzieci w krajach ubogich, obozach uchodźców lub państwach ogarniętych wojną. Dlatego też naszym celem jest również  wspieranie  placówek medycznych dla dzieci.

Jeżeli jesteś instytucją medyczną i masz sprawny sprzęt medyczny do przekazania w postaci darowizny napisz do nas. Możesz również śledzić naszą stronę  www.thanksforthehelp.org,  na której informujemy o zbiórkach finansowych na sprzęt medyczny dla określonej placówki.

Jesteś producentem sprzętu medycznego zostaw nam Twoje dane kontaktowe lub wyślij nam twoją ofertę.  Łatwiej będzie nam nawiązać kontakt w przypadku poszukiwania sprzętu medycznego  do zakupu. Nie zbieramy oferty od  pośredników.